З робочим візитом Шостку відвідав лідер ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко

 Поділитися

Поділитися в

Лідер ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко багато їздить по країні, спілкується з людьми, вивчає ситуацію в регіонах. Зокрема з’ясовує, які питання нині найбільше хвилюють українців, які проблеми можна вирішити на місці, а які потребують всеукраїнського рівня.

Сьогодні, 2 лютого, на зустріч з лідером опозиції до міськради прийшли мешканці Шосткинської громади, а також сусідніх, які розташовані у прикордонні з Росією – Зноб-Новгородської Шосткинського району та інших. Багато пенсіонерів, ветеранів, дітей війни…

Стосовно ситуації у країні, жодних запитань чи побоювань щодо можливого вторгнення з боку Росії, початку бойових дій не було. Люди зберігають спокій.

Дуже добре, що цей войовничий настрій та психоз люди не підтримують. Не вірять, що буде якийсь напад. І це правильно, бо вони розуміють, що у такий спосіб намагаються відволікти їхню увагу від економічних та нагальних проблем. Але тут це не вийшло. Люди задають зрозумілі та складні для них питання, на які треба давати відповідь, – каже Юрій Бойко.

Серед наболілих питань містян – непомірні тарифи на теплопостачання, монополізм місцевої ТЕЦ. Люди скаржилися на «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт», яке на їхню думку, зайве нараховує плату за місця загального користування в будинках (опалення під’їздів, підвалів, тоді як батарей там давно немає, а в більшості будинків ніколи й не було). Чинні тарифи на теплопостачання не відповідають розмірам доходів людей, вони не мають можливості сплачувати такі кошти. Крім того, вказували, що «ШП «Харківенергоремонт» не дає дозволів для від’єднання від централізованого опалення та встановлення автономного опалення у квартирах, заганяючи населення в безвихідь.

Піднімали шосткинці і питання занадто високих цін на газ та продукти харчування, пільг учасникам АТО та ветеранам, дітям війни. Люди висловлювали невдоволеність і реформами в галузі медицини: мовляв, “Швидка” не охоче виїздить до людей похилого віку, навіть якщо у них висока температура. Скаржилися на занедбаність та неналежне фінансування ветеринарної медицини…

– Все те, що обіцяла чинна влада вирішити, коли йшла на вибори, не вирішено. Людей обдурили. І сьогодні це все випливає. І коли нинішній президент прийшов до парламенту і почав розповідати, як у нас усе добре, то тут я побачив на власні очі, наскільки він далекий від життя, і як сьогодні люди бідують. Цей парламент треба швидко розганяти і обирати новий, який би допомагав людям, а не дистанціювався від них, використовуючи військову істерію. Я це абсолютно чітко зрозумів, отримав тут підтвердження і буду цим займатися! – наголосив Юрій Бойко.

Підтримали людей і лідера партії під час зустрічі і місцеві депутати Сумщини. На своєму рівні вони продовжують вирішувати нагальні питання виборців.

– Надаємо людям допомогу у межах нашої компетенції. Багато спілкуємося, за потреби заспокоюємо, роз’яснюючи різні політичні тонкощі. Віримо, що все буде добре і в Україну прийде мир, люди будуть жити у спокої та добробуті, – впевнений лідер Шосткинської міської організації партії «Опозиційна платформа – За життя!», депутат Сумської обласної ради Володимир Пилипейко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору