З понеділка шосткинські школярі знову сядуть за парти. Але не всі…
Поділитися в
Копіювати посилання
Дистанційне навчання завершується – з 22 листопада учні 5-11 класів повертаються до своїх навчальних закладів. Таку новину повідомила начальник управління освіти Наталія Сергейко.
Проте учні декількох навчальних закладів Шосткинської громади все ж таки продовжать дистанційне навчання. Мова про школи №№ 5, 7, 11, Чапліївський і Собичівський НВК. Учні цих закладів сядуть за парти пізніше.
За інформацією Наталії Сергейко, у школі № 11, Чапліївському і Собичівському НВК на очну форму навчання перейдуть з 23 листопада, у школі № 7 – з 29 листопада. Щодо школи № 5 точна дата поки невідома.
Нагадаємо, з 18 листопада у Шосткинській громаді повернулися за парти учні 1-4 класів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: