З понеділка починають працювати комісії з прийняття заявок від шосткинців, житло яких постраждало від ворожого обстрілу
Офіційно 17:21, 21.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Тривають роботи з ліквідації наслідків масованого обстрілу Шостки. Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав міський голова Микола Нога.
Він також повідомив про те, що з завтрашнього дня на базі ЗОШ № 7 та ЗОШ № 8 будуть працювати виїзні комісії з прийняття заявок від власників житла, яке було пошкоджено російським агресором.
Час роботи – 9.00-15.00.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: