З початку війни на Сумщині на допомогу на поховання спрямовано майже 400 тис. грн. коштів соціального страхування

Офіційно 12:04, 9.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Попри умови воєнного стану, Фонд соціального страхування України продовжує у повному обсязі здійснювати для українців всі види виплат матеріального забезпечення. Зокрема, штатно фінансуються допомоги на поховання, повідомляє Шосткинське відділення управління ВД ФССУ У Сумській області.
 У разі смерті працівника через хворобу, травму чи інші причини, що не пов’язані із виконанням професійних обов’язків, його родині Фонд соціального страхування України виплачує грошову допомогу у розмірі 4 100 гривень для здійснення поховання. Також кошти можуть бути перераховані іншій особі, яка здійснила поховання померлого.
 З початку повномасштабної війни управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області виплатило такі допомоги для 91 родини і спрямувало майже 400 тисяч гривень. Загалом в Україні від початку російської агресії Фонд виплатив такі допомоги для понад 2,3 тисячі родин. На ці цілі спрямовано 10 мільйонів гривень.
 Також Фонд надає допомоги на поховання в разі смерті непрацюючої особи, яка перебувала на утримані застрахованого (не мала самостійних джерел засобів до існування):
1) дружини (чоловіка);
2) дітей, братів, сестер та онуків, які не досягли 18 років або старших цього віку, якщо вони стали особами з інвалідністю до 18 років (братів, сестер та онуків – за умови, що вони не мають працездатних батьків), а студентів та учнів середніх професійно-технічних і вищих навчальних закладів з денною формою навчання – до 23 років;
3) батька, матері;
4) дідуся та бабусі за прямою лінією спорідненості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору