Дерматолог
Авто Світ

З наступного тижня у Шостці запрацює державна програма “Скринінг здоров’я 40+”

Здоров'я 21:17, 21.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

З понеділка, 25 травня, у Шосткинському центрі первинної медико-санітарної допомоги впроваджується скринінг здоров’я «40+» – державна програма для українців віком від 40 років.

Програма спрямована на раннє виявлення:

  •  серцево-судинних захворювань;
  •  цукрового діабету;
  •  порушень ментального здоров’я.

Скринінг є безоплатним та фінансується державою.

Пройти скринінг можуть усі громадяни України віком від 40 років незалежно від місця реєстрації чи проживання.

Щоб пройти скринінг безкоштовно потрібно:

  1.  Замовити послугу через застосунок «Дія» або через ЦНАП.
  2.  Отримати Дія.Картку із зарахованими коштами – 2000 гривень на оплату послуг скринінгу.
  3.  Записатися на проходження скринінгу та відвідати заклад у визначений час.

Комплексне обстеження розраховане на один візит та включає:

  •  анкетування та оцінку ризиків;
  •  збір інформації про спосіб життя та сімейний анамнез;
  •  скринінг психічного здоров’я;
  •  фізикальне обстеження (вимірювання артеріального тиску, частоти серцевих скорочень, ваги, зросту, окружності талії тощо)
  • лабораторні дослідження (холестерин – для оцінки ризику атеросклерозу; тест на глікований гемоглобін – для виявлення цукрового діабету та переддіабету);
  • додаткові обстеження – за показаннями лікаря.

Скринінг проводитиметься на базі амбулаторії №2, кабінет №13, за попереднім записом.

За додатковою інформацією та для запису звертайтеся до координатора напрямку «Скринінг 40+» за телефоном: 075-244-00-32.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору