З чого почати вчити англійську

Освіта, Споживач 20:11, 3.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

З чого почати вчити англійську

Як ви вважаєте, в який момент літак витрачає найбільше палива? Виявляється, під час зльоту. Для того, щоб відірватися від землі, подолати силу тяжіння, повітряному судну потрібно витратити найбільше енергії. Так буває і в житті — найважче розпочати, вийти із зони комфорту та взятися за щось нове. І ті, хто вчить англійську, знають не з чуток, скільки зусиль потрібно було докласти на самому початку, щоб взятися за навчання.

Напевно, ви давно переконані, що вчитися англійської мови – не просто хобі чи можливість урізноманітнити дозвілля. Нині це життєва потреба. Ви мрієте багато подорожувати? Прагнете переїхати в іншу країну для навчання чи роботи? Бажаєте збудувати кар’єру в міжнародній компанії? Для професійного зростання необхідно відвідувати конференції за кордоном чи читати науково-дослідну літературу, яка видається англійською? Тоді без знання мови вам не обійтись. Проте, що робити тим, хто має нульову англійську — чи вчити її, чи залишити все як є? У якому віці варто починати вивчати англійську? І які практичні кроки можна зробити, щоб навчання давалося легко і приносило задоволення?

З чого почати вивчення англійської мови – 5 кроків

Як перестати відкладати вивчення англійської на потім? Щоб відірватися від землі, для початку літаку потрібно набрати швидкість. Так само і з вивчення мови. Що допоможе стартувати? З чого почати вивчати англійську?

 1. Визначте мету — насамперед варто чітко для себе сформулювати, навіщо саме вам потрібна англійська.Для роботи? Навчання? Підготовки до іспитів? Для переїзду до іншої країни? Поставивши мету, ви зрозумієте, яким шляхом її найлегше досягти, яку програму навчання шукати.
 2. Виберіть спосіб вивчення – прислухайтеся до себе. Постарайтеся зрозуміти, яка ви людина. Деякі люди комфортно почуваються під час групових занять, компанія однодумців спонукає їх до прогресу. Іншим простіше засвоїти матеріал під час індивідуальних занять. У кожному з цих варіантів є свої плюси та мінуси. Вибирайте той формат навчання, який є найбільш комфортним для вас.
 3. Складіть графік – визначте, скільки разів на тиждень ви готові відвідувати заняття з англійської та в який час дня.
 4. Оточіть себе англійською – слухайте пісні, дивіться фільми, читайте літературу, переведіть меню телефону та соцмереж на інглиш. Таким чином ви ніби створите навколо себе мовне середовище.
 5. Вчіть слова – зробіть собі картки з новими словами, повторюйте лексику у транспорті, приклейте їх на холодильник чи розмістіть над робочим місцем.
 6. Почніть спілкуватися – наприклад, з друзями або одногрупниками на курсах.

Якщо ви не впевнені, з чого почати вивчення англійської мови, зверніться до викладачів школи My English World. Вони допоможуть вам розробити стратегію, яка ідеально відповідає вашому сприйняттю та підібрати таку програму навчання, яка допоможе вам навчитися швидко говорити і легко розуміти англійську мову на слух.

З скільки років можна вивчати англійську мову

Маленькі діти, як губка, вбирають нову інформацію. Тим більше, якщо йдеться про вивчення мови. Дитяча психіка на всі 100% орієнтована на навчання. Тому вивчати англійську мову для дітей зовсім не складно. Малята ідеально запам’ятовують слова. Так, можливо, їм не завжди вдається правильно відтворити почуте. Але варто потренуватися, як англійська мова для них буде так само природна, як і рідна. Справа в тому, що в ранньому віці діти не сприймають англійську як іноземну. Вони просто повторюють за дорослими слова і навчаються англійською говорити так само, як і рідною мовою.Але з якого віку вивчати англійську?

 • З народження — цей варіант можливий, якщо малюк народився в сім’ї, де обидва батьки, або хоча б один із родичів розмовляє на інглиші.
 • 2 роки – у цьому віці малюк починає освоювати рідну мову, вчиться говорити, будувати пропозиції, висловлювати свої думки. З одного боку, було б непогано скористатися такою активністю дитини та спробувати додати до її лексикону англійські слова. Але з іншого боку, у той період, коли ми вчимося говорити рідною, англійська мова для дітей може внести певну плутанину. Маля може переплутати мови, і вийде своєрідний англійський суржик.
 • 3 роки – прекрасний вік, коли починати вчити дитину англійської. Малюк трохи підріс, освоїв елементарні ази рідної мови, навчився контактувати з іншими дітками. У 3-4 роки дітки із задоволенням грають та розважаються.Чому б не скористатися цим, щоб в ігровій формі почати вивчати англійську?
 • 5 років – дитина вже подорослішала. Він досить добре говорить рідною мовою, вміє зосередитися, у нього розвинена деяка посидючість, здатність до навчання. Тому якщо ви ставите питання, з скільки років вивчати англійську мову, дошкільнята — відповідний вік.

А як бути дорослим? Невже поїзд пішов? Звичайно ж ні! Просто ми живемо в той час, коли навіть найменші можуть вивчати англійську. Навіщо ж упускати таку можливість? А щодо дорослих — вони чітко усвідомлюють, навіщо їм потрібна іноземна мова. У них чудова мотивація. До того ж у зрілому віці людині набагато легше взяти до рук і змусити себе відвідувати заняття, навіть коли зовсім не хочеться це робити. Тому, на запитання: «Скільки років вивчати англійську?» однозначної відповіді немає. Одне можна сказати з упевненістю – краще пізно, ніж ніколи!

Англійська для дітей – з чого почати?

Якщо ви вирішили, що не варто відкладати на потім вивчення інглиша з малюком, тоді перед вами постає питання: «Як почати вивчати англійську з дитиною?». Адже дуже важливо, щоб із самого початку не відбити полювання у маленького чоловічка. Спробуйте прості та доступні методи:

 1. Дивіться мультики – ви будете здивовані, що дитина на інтуїтивному рівні розуміє сюжет мультфільму. А згодом він навіть почне повторювати слова з улюблених анімацій.
 2. Слухайте пісеньки — до речі, не завадить мамі чи татові заздалегідь вивчити слова дитячих пісень, щоб співати їх дитині.
 3. Розучуйте віршики – чудовий спосіб запам’ятати слова і навчитися будувати з них речення.
 4. Вивчіть алфавіт – адже це основа кожної мови.
 5. Вчіть слова — наприклад, звертаючи увагу на собачку, що пробігає повз, скажіть «This is a dog»
 6. Читайте книжки — таким чином діти фотографують правильне написання слів і граматичних конструкцій.
 7. Ігри – вчіть англійську, розважаючись.

Якщо ви задумуєтеся, як вивчати англійську з дитиною, непоганою підмогою для вас буде сайт https://learnenglishkids.britishcouncil.org, на якому розміщені пісні, відео, тексти для читання та різні ігри.
Проте, як свідчить практика, для систематичного вивчення англійської як дітям, і дорослим самостійних зусиль недостатньо. Дуже важливо, щоб за вашими успіхами спостерігав кваліфікований викладач, який у потрібний момент підправить вимову, допоможе розібратися з граматичними конструкціями. Та й яке може бути вивчення англійської мови без розмовної практики?

Викладачі курсів англійської онлайн My English World (https://myenglishworld.pro/online/kursyi-angliyskogo-yazyika-onlayn) знають, як навчати дітей англійської, як допомогти вам підвищити свій рівень мови та досягти бажаних успіхів. Пройдіть вступне тестування та відвідайте пробний урок, щоб ухвалити рішення — вивчати англійську мову з професіоналами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору