З 6 січня графіки вимкнення електроенергії на Сумщині змінили. Як перевірити, до якої належите Ви?

 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з необхідністю коригування навантаження на енергосистему Сумщини, забезпечення більшої рівномірності стабілізаційних вимкнень, з 6 січня графіки погодинних відключень електроенергії (ГПВ) були змінені для деяких споживачів. Це означає, що такі споживачі (і в Сумах, і в області) були переведені з однієї черги (за якою вони вимикалися раніше) на іншу. Про це інформує АТ “Сумиобленерго”.
Якщо фактичний час вимкнення електроенергії не збігається зі звичною чергою, споживач може перевірити номер черги до відключення:
  • В особистому кабінеті “E-Svitlo”: https://sm.e-svitlo.com.ua (перейдіть до розділу “Побутовий споживач” і свого особового рахунку, потім натисніть на позначку “Відключення”).
  • У розділі “Відключення” на сайті АТ “Сумиобленерго”: https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya (введіть номер свого особового рахунку у відповідному віконці та натисніть позначку “Дізнатися чергу”).
  • Звернувшись до кол-центру АТ “Сумиобленерго”: 0542 659 659, 0 800 300 247.
 Зверніть увагу! Зміна черг також може відбуватися через проведення аварійних та планових ремонтних робіт в електромережах. Щоб не знеструмлювати споживачів на тривалий час, енергетики тимчасово можуть переводити їх на інші черги.
Актуальний графік погодинного відключення електроенергії

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору