З 29 липня абітурієнти можуть подавати документи до Шосткинського інституту СумДУ + Відео

Освіта 16:00, 27.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 27 липня, у школі-ліцеї розглядали питання цьогорічної вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Заступник директора з науково-педагогічної роботи Шосткинського інституту Сумського державного університету Тетяна Шевцова розповіла, що вже виділені бюджетні місця на всі спеціальності, які представлені у виші. Це економіка і бізнес, галузеве машинобудування, автоматизація та комп’ютерні інтегровані технології, хімічні технології та інженерія.

«З цієї п’ятниці, 29 липня, абітурієнти мають можливість подавати заяви до закладів вищої освіти», – проінформувала Тетяна Шевцова. Нагадаємо, що з 1 липня у Шосткинському інституті СумДУ працює консультаційний центр, який надає допомогу абітурієнтам.

Директор школи-ліцею Вячеслав Василенко відзначив співпрацю навчального закладу з нашим вишем. Зокрема, мова про профорієнтаційну роботу та підготовку ліцеїстів до участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Заступник директора з виховної роботи школи-ліцею Наталія Поправко розповіла, що в стінах Шосткинського інституту СумДУ працюють випускники ліцею: Юрій Мануйлович, Іван Сердюк, Олександр Андрусенко. «Наш місцевий інститут – це родзинка нашої рідної Шостки!», – зазначила вона.

Подробиці – в сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору