З 18-ї години на Сумщині діятимуть графіки відключення світла
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 1 червня, з 18:00 до 23:00 на території Сумщини будуть діяти Графіки погодинних відключень, інформує АТ “Сумиобленерго. Такі обмеження споживання впроваджені за вказівкою НЕК “Укренерго”.
Вимкнення будуть здійснюватися за графіком нижче. О 18:00 знеструмлення розпочнуться з 4 черги.

Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, обмежуватись не буде.
Як дізнатися свою чергу знеструмлення при ГПВ?
На сайті АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” в розділі Споживачам-Відключення-Аварійні відключення/графіки відключень – вводимо свій особовий рахунок, дізнаємося чергу та дивимося в прикріплену табличку: https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya
Зареєструвавшись на Е-SVITLO Суми (або встановивши однойменний додаток), Ви зможете отримувати інформацію про свою чергу та причину знеструмлення в особистому кабінеті та на електронну пошту.
Можна також зателефонувати до кол-центру АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” за безкоштовним цілодобовим номером 0 800-300-247.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: