Юний талант із Шостки здобув перемогу на міжнародному конкурсі у Франції
Поділитися в
Копіювати посилання
Учень Шосткинської ДШМ 1 Іван Новик здобув І місце у Міжнародному двотуровому конкурсі «Весняний вернісаж», який проходив з 23 лютого по 1 березня у Парижі (Франція).
Це престижне творче змагання об’єднало талановитих учасників з різних країн, а перемога Івана стала яскравим підтвердженням його майстерності, наполегливості та творчого потенціалу.
Важливу роль у підготовці юного переможця відіграла його наставниця — викладачка Тетяна Сачава, яка підтримує та розвиває талант свого учня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: