Дерматолог
Авто Світ

Юний шосткинський каратист став бронзовим призером «Chernivtsi open 2024» + Фото

Знай наших!, Спорт 19:23, 4.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 3 листопада, у Чернівцях завершився один із найрейтингових турнірів країни – Міжнародний  турнір «Chernivtsi open 2024».

Змагання зібрали 58 спортсмені з 11 областей, а також збірну Молдови WKF. На турнірі виступили і каратисти клубу «Самурай» (Шостка-Глухів).

Каратист з нашого міста Олег Андрос здобув «бронзу» у розділах ката, (формальні комплекси), куміте (поєдинки) та фантом.

Також здобули нагороди турніру інші представники клубу «Самурай». Глухівчанка Злата Кучер, яка зараз живе і тренується у Шостці, посіла 3 місця у ката та куміте.

Герман Гапоненко та Гліб Рой вибороли 5 місце.

Після цих змагань вихованці клуб «Самурай», яких тренує Ігор Кучер, стартують на Чемпіонаті України серед кадетів, юніорів та дорослих.

 

 

На головному фото Олег Андрос в центрі зі своїм тренером і одноклубниками

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору