Дерматолог
Авто Світ

Юного музиканта із Шостки запросили виступити на концерті в Парижі

 Поділитися

Поділитися в

Учень Шосткинської дитячої школи мистецтв Михайло Жирний підкорив черговий престижний концерт. Хлопець здобув звання лауреата І премії у 13th Edition International Nouvelles Étoiles, France в номінації Інструментальний жанр “фортепіано” та запрошення виступати на Гала-концерті в Парижі, який відбудеться навесні цього року.

Таким є результат наполегливої та кропіткої праці Михайла та його викладача Олени Мирошниченко, зазначають у школі мистецтв.

Також Михайло завоював звання лауреата І премії в V Міжнародному конкурсі фортепіанної музики PIANO-MUSIC , який відбувся за підтримки Державного науково-методичного Центру змісту культурно-мистецької освіти (номінація “класичне фортепіано”).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору