Дерматолог
Авто Світ

Юні тенісисти з Шостки стали призерами чемпіонату Сумської області

Знай наших!, Спорт 17:02, 26.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

У вихідні, 24 та 25 липня, у м. Суми відбувся Відкритий чемпіонат Сумської області з тенісу. У змаганнях взяли участь 6 шосткинських спортсменів у віці від 7 до 13 років. Юні тенісисти з Шостки досить вдало виступили на чемпіонаті. Про це повідомляє на своїй ФБ-сторінці їх тренер Олександр Курмалєєв.

Так, серед юнаків до 10 років 2 місце посів Богдан Халімон, 3 місце – Макар Чепурний.

Серед дівчат до 14 років у парному розряді 3 місце виборола Вікторія Євченко.

Активну участь  у турнірі взяли Мирон Коструба, Софія Курмалєєва та Іван Свитненко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору