Юні техніки Шостки отримали ряд нагород Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання

Знай наших!, Освіта 18:19, 31.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вихованці Шосткинської міської станції юних техніків (директор – Тетяна Манакова) отримали ряд нагород Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання, що проходила в Києві. Організатор – Український державний центр позашкільної освіти. Про це інформує Шосткинська СЮТ.

Так, перші місця отримали:

У номінації «Авіація» Юрій Баранов (категорія «гвинтова авіація» І, ІІ та ІІІ місця), Андрій Загребельний («гелікоптер авіація» І місце, «гвинтова авіація» ІІ місце).

У номінації «Папір»: Іванов Валентин (категорія «Папір авіація» І місце, «Папір (різне)» ІІ місце), Андрій Загребельний («Папір авто бронетехніка», ІІ місце);

Андрій Загребельний також посів другі місця у номінаціях «Бронетехніка» та «Збройні сили України». Треті місце в номінації «Діарами, площини, Віньєтки», «Флот».

У Юрія Баранова ІІ місце у номінації «Фентезі каракатиця». а також треті місця у номінаціях «Автотехніка» та «Бронетехніка», «Папір» (авто бронетехніка), «Залізничний транспорт». У Іванова Валентина також треті місця в номінаціях «Авіація» (гвинтова авіація), «Автотехніка», «Папір (авто бронетехніка)».

Треті місця у Назара Савченко в номінаціях «Збройні сили України», «Папір (авто бронетехніка)», «Флот».

Фото з сайту  Українського державного центру позашкільної освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору