Дерматолог
Авто Світ

Юні техніки із Шостки – призери Всеукраїнського конкурсу проєктів з енергозбереження

Знай наших! 15:47, 22.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вихованці Шосткинської станції юних техніків Денис Федоренко та Даниїл Верченко успішно виступили на Всеукраїнському конкурсі молодіжних проєктів з енергозбереження «Енергія і середовище». Про це повідомляє СЮТ.

Вихованці гуртків «Основи науково-дослідницької діяльності технічного напряму» та «Радіоелектроніка» вибороли срібні нагороди у двох номінаціях: «Пропаганда енергоефективності»  та  «Проєкт з енергозбереження, енергоефективності або поновлювальних джерел енергії».

Даниїл Верченко представив пристрій для заряджання гаджетів від енергії землі, а Денис Федоренко – роботу на тему екологічної безпеки.

Керівниками гуртків, де займаються юні техніки, є Руслана Рубаник та Олександр Кролевецький.

Конкурс молодіжних проєктів з енергозбереження проводить Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору