Юні техніки із Шостки – призери Всеукраїнського конкурсу проєктів з енергозбереження
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованці Шосткинської станції юних техніків Денис Федоренко та Даниїл Верченко успішно виступили на Всеукраїнському конкурсі молодіжних проєктів з енергозбереження «Енергія і середовище». Про це повідомляє СЮТ.
Вихованці гуртків «Основи науково-дослідницької діяльності технічного напряму» та «Радіоелектроніка» вибороли срібні нагороди у двох номінаціях: «Пропаганда енергоефективності» та «Проєкт з енергозбереження, енергоефективності або поновлювальних джерел енергії».
Даниїл Верченко представив пристрій для заряджання гаджетів від енергії землі, а Денис Федоренко – роботу на тему екологічної безпеки.
Керівниками гуртків, де займаються юні техніки, є Руслана Рубаник та Олександр Кролевецький.
Конкурс молодіжних проєктів з енергозбереження проводить Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: