Юні спортсмени із Шостки здобули три нагороди на турнірі з греко-римської боротьби
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора в Путивлі відбувся турнір з греко-римської боротьби. Змагання присвятили памʼяті Героя України Дмитра Шпака.
До поєдинків приєдналися 140 спортсменів з області, представляючи місто Суми, Конотоп, Буринь, Путивль та Шостку.
Вихованці Шосткинської «Барси» вибороли:
І місце — Данило Попов у ваговій категорії 42 кг;
ІІІ місце — Євгеній Діденко у ваговій категорії 68 кг;
ІІІ місце — Дмитро Середенко у ваговій категорії 35 кг.
Підготував хлопців до турніру тренер Віктор Дегтяренко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: