Дерматолог
Авто Світ

Юні спортсмени із Шостки здобули три нагороди на турнірі з греко-римської боротьби

Наші діти, Спорт 11:34, 26.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

Учора в Путивлі відбувся турнір з греко-римської боротьби. Змагання присвятили памʼяті Героя України Дмитра Шпака.

До поєдинків приєдналися 140 спортсменів з області, представляючи місто Суми, Конотоп, Буринь, Путивль та Шостку.

Вихованці Шосткинської «Барси» вибороли: 

І місце — Данило Попов у ваговій категорії 42 кг;

ІІІ місце — Євгеній Діденко у ваговій категорії 68 кг;

ІІІ місце — Дмитро Середенко у ваговій категорії 35 кг.

Підготував хлопців до турніру тренер Віктор Дегтяренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору