Юні спортсмени з Шостки вибороли 19 призових місць на чемпіонаті з легкоатлетичного триборства
Поділитися в
Копіювати посилання
Цими вихідними у Шостці проходив відкритий чемпіонат з легкоатлетичного триборства. Серед випробувань були: потрійний стрибок з місця, біг на 45 метрів та довгий біг. Організацією змагань опікувалася Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Барса».
До чемпіонату долучилися спортсмени з Шостки та Новгород-Сіверського.
Наші атлети здобули:
І місця: Алєся Лященко, Тімур Кікоть, Даніїл Білоус, Софія Ладинська, Каміла Костюченко, Матвій Залозний, Артем Дабика, Сергій Бондаренко, Марія Терех.
ІІ місця: Вікторія Пирогова, Тімур Самохін, Поліна Великоконь, Дарія Гмирко.
ІІІ місця: Марія Шиман, Даніїл Науменко, Софія Будик, Олександр Павлюк, Мар’яна Бубенець, Поліна Глущенко.
Тренували спортсменів до змагань Інна та Олександр Терех.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: