Юні техніки Шостки – серед переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

 Поділитися

Поділитися в

 Українським державним центром позашкільної освіти у червні-липні було підведено підсумки та визначено переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», що проходив заочно.
 Як зазначає Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, на виставці цього року була представлена 481 робота дітей та учнівської молоді з 23 областей України.
Від Сумської області було подано 20 робіт, і 15 з них отримали призові місця.
За чудово виконані роботи юних винахідників та раціоналізаторів відзначено дипломами Українського державного центру позашкільної освіти (наказ УДЦПО «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» від 18.07.2022 № 07-01).
 Серед призерів Всеукраїнського етапу конкурсу і шосткинці – вихованці міської станції юних техніків (директор – Тетяна Манакова).
Так, дипломами ІІ ступеня у розділі “Ігри та іграшки з елементами електротехніки” відзначені роботи «Машина піхоти» Гліба Рогового та «Диско-робот» Даниїла Верченка.
Дипломом ІІІ ступеня у розділі “Техніка майбутнього” – Ілля Бабак за роботу «Комплекс «ПВО-трансформер».
 Кращі роботи шосткинських юних винахідників та раціоналізаторів відзначені дипломами за участь. Це «Макет ракети «Eridan E003» Гліба Рогового та «Ракета «Saturn 5»  Єрмака Рогового
– Бажаємо вихованцям гуртків та їх керівникам креативних ідей та нових перемог! – вітає обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору