Юні шосткинські рятувальники пройшли квест + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 27 жовтня, пройшов пізнавально-просвітницький квест, в якому взяли участь представники дружини юних рятувальників-пожежних.
Діти згадали навички порятунку на воді, домедичної допомоги, дії при виявленні вибуховонебезпечних предметів. Також відпрацювали підйом на висоту і гасіння умовної пожежі…
Як розповіла педагог організатор Центру естетичного виховання Вікторія Шалда, з весни минулого року у ЦЕВі працює дружина юних рятувальників-пожежних. Співробітники ДСНС проводять для них завжди цікаві заняття. Діти отримують корисні знання з безпеки життєдіяльності.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: