Юні шашкісти із Шостки стали другими на змаганнях у столиці
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулими вихідними, 26 жовтня, у Києві пройшли дитячі змагання “Магічні шашки”. У цих змаганнях взяли участь і представники Шостки, міської федерації шашок.
Наразі безпекова ситуація в місті гальмує розвиток шашок серед школярів, тому більшість батьків не ризикували і відмовилися від поїздки.
Однак ті, хто ризикнув випробувати свої сили і поїхав до столиці, гідно представили наше місто. Так, у категорії хлопці до 13 років Ліфиренко Тимофій зайняв друге місце,а у категорії дівчата до 16 р. також другою стала Ліфиренко Варвара (обоє є учнями школи № 1).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: