Юні плавці з Шостки вибороли 11 нагород на обласному чемпіонаті
Поділитися в
Копіювати посилання
Юні плавці з Шостки вибороли 11 нагород на Відкритому чемпіонаті Сумської області з плавання.
Про це повідомили в КДЮСШ «Барса».
На змаганнях у Ромнах спортсмени здобули три перших місця та по чотири «срібні» й «бронзові »нагороди.
Данило Деркач – 100 м на спині – І місце, 50 м на спині – ІІІ місце;
Микита Деркач -100 м комплексне плавання – І місце, 50 м на спині – ІІ місце;
Матвій Радюк 50 м на спині – І місце, 100 м вільним стилем – ІІ місце;
Данило Цикало 50 м вільним стилем – ІІ місце, 50 м на спині – ІІ місце;
Ростислав Іванов – 50 м на спині – ІІІ місце,
Тимур Друзь – 100 м вільним стилем – ІІІ місце;
Варвара Сало – 100 м брасом, 50 м брасом ІІІ місце.
Підготували шосткинських плавців до змагань Альона Бубенець та Олексій Алексейцев.

Фото: КДЮСШ «Барса»
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: