Юні піаністки із Шостки поповнили скарбничку нагород перемогами на Міжнародному конкурсі
Поділитися в
Копіювати посилання
Учні Шосткинської дитячої музичної школи №2 активні учасники різноманітних конкурсів. Нещодавно Катерина Курбацька та Єлизавета Пурис взяли участь у ІІІ Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Нас єднає Україна- 2024», який проходив з 29 квітня по 5 травня у Харкові.
У номінації “Інструментальне мистецтво, фортепіано” Катерина та Єлизавета стали Лауреатками І ступеня у своїх вікових категоріях.

У Запоріжжі проходив ХХІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва “Акорди Хортиці”. Єлизавета Пурис у номінації “соліст – інструменталіст” – фортепіано стала Дипломантом конкурсу.
Викладач – Інна Вирозуб.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: