Юні музиканти з Шостки стали лауреатами шести премій всеукраїнського конкурсу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учні Шосткинської дитячої школи мистецтв отримали шість нагород на VII Всеукраїнському конкурсі виконавців на духових та ударних інструментах «Черкаські сурмачі». Про це повідомив викладач ДШМ №1 Руслан Ларін.
Альона Гришенко — І місце;
Артем Головач — ІІ місце;
Роман Тищенко — ІІ місце;
Милана Стороженко — ІІІ місце;
Аріна Макаренко — ІІІ місце;
Мирослав Матлай — ІІІ місце;
До конкурсу юних виконавців підготували Руслан Ларін та Олександр Ночовний. Музичний супровід забезпічили концертмейстерки Олена Макогон та Олена Новикова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: