Юні моделісти Шостки вибороли 23 нагороди Всеукраїнської виставки-конкурсу з історико-технічного стендового моделювання

 Поділитися

Поділитися в

 Протягом жовтня – грудня минулого року в онлайн форматі на платформi Google проходила Всеукраїнська виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання.
 Кожен учасник конкурсу заповнював дані про свою стендову роботу, а також розміщував посилання про виготовлення моделі в обліковий запис Google. У заході взяли участь 23 команди з Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей.
 Всього було представлено 290 моделей у номінаціях: авіація, автомобілі, флот, танки, бронетехніка, артилерія та інша техніка різних років, також залізничний транспорт, діарами, площини та віньєтки, виконані у різноманітних масштабах.
 Судді оцінювали рівень майстерності учасників, загальне враження і зовнішній вигляд моделей, ступінь складності, якість обробки поверхонь, точність передачі кольору, відповідність масштабу та технічній документації.
 Cумську область на Всеукраїнській виставці-конкурсі з історико-технічного стендового моделювання представляла команда Шосткинської станції юних техніків у складі Іллі Бабака, Юрія Баранова, Андрія Загребельного, Назара Савченка, Валентина Іванова. Хлопці підготували на конкурс 28 моделей.
 За підсумками Всеукраїнської виставки-конкурсу з історико-технічного стендового моделювання шосткинські юні моделісти в особистому заліку вибороли 23 нагороди, а саме:
2 перші місця (Іванов Валентин – “Bf-110C”, номінація “Авіація”, категорія “Гвинтова авіація”; Бабак Ілля – “Говорун”, номінація “Паперові моделі”, категорія “Птахи”);
 8 других місць (Загребельний Андрій – 5, Савченко Назар – 2, Баранов Юрій – 1);
13 третіх місць (Іванов Валентин – 3, Бабак Ілля – 3, Загребельний Андрій – 1, Савченко Назар – 2, Баранов Юрій – 4).
  Підготував команду до Всеукраїнської виставки-конкурсу Олександр Пархоменко – керівник гуртка «Стендове моделювання» Шосткинської станції юних техніків.
Про це повідомляє директор Шосткинської станції юних техніків Тетяна Манакова, вітаючи переможців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору