Юні майстри з Шостки стали переможцями всеукраїнського конкурсу «Лемківська писанка»
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованці Комунального закладу «ЕкоЦентр Сергія Корнієнка» м. Шостка успішно представили громаду на XІV Всеукраїнському онлайн-фестивалі-конкурсі «Лемківська писанка». Учасниками творчого змагання стали 20 вихованців гуртків «Писанкарство» та «Декоративно-вжиткове мистецтво».
За результатами конкурсу юні майстри вибороли низку нагород.
Найвищу відзнаку, Гран-прі, отримала Соломія Садова.

Друге місце посіли Богдана Пакало, Аліна Щербань та Катерина Коротка.
Третє місце здобули Семен Гузь і Максим Жура.
У закладі привітали переможців та учасників фестивалю, а також керівницю гуртка Раїсу Левдік, яка допомагає дітям розвивати творчі здібності та популяризувати українські традиції.
Юним майстрам побажали подальших успіхів, натхнення та нових творчих перемог.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: