Юні лижники з Шостки опинилися у призерах відкритої першості ДЮСШ “Олімп” м. Кролевець
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 15 січня, у Всесвітній День снігу у м.Кролевець відбулася відкрита першість ДЮСШ “Олімп” серед спортсменів молодшого віку: це юнаки та дівчата 2008 р.н., 2010-2011 р.н., 2012-2013 р.н. Змагалися 45 дітей з Кролевця, Конотопу та Шостки.
Загалом було розіграно 6 комплектів медалей та грамот. На п’єдестал переможців піднялися і вихованці шосткинської ДЮСШ «Барса».
Як повідомляє у Фейсбук тренер шосткинців Олена Красовська, у групі 2012-13 років народження золото вибороли Віталіна Дощинська та Андрій Томкус. Серед спорстменів 2010-11 р.н. бронзова нагорода опинилася у руках Владислава Козинця.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: