Дерматолог
Авто Світ

Юні художниці Шосткинської громади – переможниці Всеукраїнського конкурсу

Конкурс, Мистецтво 17:05, 17.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Учні Воронізької дитячої школи мистецтв взяли участь у ІІ Всеукраїнському патріотичному багатожанровому конкурсі “Все буде Україна”, який проходив в м.Хмельницький.

У результаті Вікторія Стружкіна та Марина Титович стали переможницями конкурсу, у Єлизавети Міщенко ІІ місце.

Про це повідомляють у Воронізькій школі мистецтв, вітаючи дівчат та їх викладача Альону Юрковську.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору