Юні художниці Шосткинської громади – переможниці Всеукраїнського конкурсу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учні Воронізької дитячої школи мистецтв взяли участь у ІІ Всеукраїнському патріотичному багатожанровому конкурсі “Все буде Україна”, який проходив в м.Хмельницький.
У результаті Вікторія Стружкіна та Марина Титович стали переможницями конкурсу, у Єлизавети Міщенко ІІ місце.
Про це повідомляють у Воронізькій школі мистецтв, вітаючи дівчат та їх викладача Альону Юрковську.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: