Юні художниці Шостки – серед призерів Всеукраїнського конкурсу “Барви Сумщини”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учениці художнього відділення Шосткинської дитячої школи мистецтв отримали нагороди з VІІ Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Барви Сумщини”.
Під керівництвом викладача Нелі Якименко, вони брали участь у номінації “Художній текстиль”.
ІІ місце отримала Софія Киншакова, ІІІ – Валерія Солдатова та Софія Синиця.
Дипломи за зайняті призові місця юним художницям вручив директор Шосткинської дитячої школи мистецтв Юрій Лоза.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: