Юні художниці із Шостки – призерки Всеукраїнського конкурсу “Вижницька палітра”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учениці художнього відділення Шосткинської школи мистецтв взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з образотворчого мистецтва “Вижницька палітра”.
Як результат, отримали п’ять призових місць.
ІІ місце посіли Вероніка Філон, Вікторія Кузьменко. ІІІ місце – Вікторія Кутир, Олександра Кірейцева. Викладач – Алевтина Філон.
ІІІ місце здобула учениця Ольга Сергієнко Таїсія Пилипець .
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: