Юні художники із Шостки здобули перемоги у трьох мистецьких конкурсах
Поділитися в
Копіювати посилання
Учні Шосткинської lдитячої школи мистецтв взяли участь у трьох мистецьких конкурсах і стали переможцями.
А саме, у відкритому міському конкурсі образотворчого мистецтва “Франковий Мотив” (м. Івано-Франківськ) – Бондаренко Дар’я отримала диплом з відзнакою.
У Міжнародному мистецькому форумі ART FOR PEACE, що пройшов у м.Житомир, дипломи переможців отримали Гаркавенко Орина, Настюха Софія, Шкатула Таїсія, Сергейко Анна.

Та у відкритому конкурсі зі скульптури “Легенда Полтавського краю” (м.Полтава) – Гран-прі – Линок Варвара, ІІ місце – Кролевецька Марина, ІІІ місце – Євтушенко Артем, Ключко Вероніка, Сергєєва Аделіна, Філон Володимир, Хмелецький Павло.

Подяка від журі – Ковтун Давід, Харченко Єлизавета, Мотенко Альона, Ромащенко Юлія, Вовк Анастасія.
Викладачі – Неля Якименко, Ольга Сергієнко, Алевтина Філон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: