Дерматолог
Авто Світ

Юні гандболістки Шостки здобули перемоги у ІІ турі Чемпіонату України

Спорт 10:32, 24.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

17–19 лютого в місті Зіньків Полтавської області відбувся ІІ тур Чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2011–2012 років народження.

У змаганнях взяла участь команда Шосткинської КДЮСШ «Барса», яка продемонструвала впевнену та результативну гру. Юні спортсменки здобули перемоги над збірною Полтавської області, командою міста Запоріжжя, а також ДЮСШ міста Конотоп. Матч із конотопською командою завершився серією пенальті, у якій шосткинки виявилися сильнішими.

Ттренує дівчат Світлана Настюха.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору