Юні футболісти із Шостки – “срібні” призери літнього кубку з футзалу Чернівецької області
Поділитися в
Копіювати посилання
З 4 по 8 липня 2024 року в м.Вижниця Чернівецької області тривав літній кубок з футзалу «Step by step to a victory» серед юнаків 2011 року народження. Нашу область представляла команда ФК «Шостка».
У шести матчах шосткинські футболісти чотири рази перемогли, одного разу зіграли внічию та зазнали однієї поразки від переможця турніру СК «Сокіл” з м.Хмельницький, повідомляє Футбольний клуб «Шостка» у Фейсбук.

У підсумку ФК “Шостка” став “срібним” призером змагань.
Тренує команду Владислав Петренко.
“Ці змагання зробили вагомий внесок в підготовку клубу до наступного футзального сезону та участі в Чемпіонаті України”, – зазначають у клубі.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: