Дерматолог
Авто Світ

Юні футболісти із Шостки – “срібні” призери літнього кубку з футзалу Чернівецької області

Знай наших!, Спорт 13:37, 9.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

З 4 по 8 липня 2024 року в м.Вижниця Чернівецької області тривав літній кубок з футзалу «Step by step to a victory» серед юнаків 2011 року народження. Нашу область представляла команда ФК «Шостка».

У шести матчах шосткинські футболісти чотири рази перемогли, одного разу зіграли внічию та зазнали однієї поразки від переможця турніру СК «Сокіл” з м.Хмельницький, повідомляє Футбольний клуб «Шостка» у Фейсбук. 

У підсумку ФК “Шостка” став “срібним” призером змагань.

Тренує команду Владислав Петренко.

“Ці змагання зробили вагомий внесок в підготовку клубу до наступного футзального сезону та участі в Чемпіонаті України”, – зазначають у клубі.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору