Дерматолог
Авто Світ

Юні футболісти ФК «Шостка» змагатимуться на Чемпіонаті Києва з футзалу

Наші діти, Футбол 15:07, 29.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Вже завтра, 30 листопада, ФК «Шостка» стартуватиме на Чемпіонаті столиці з футзалу — повідомили на сторінці футбольного клубу у facebook.

Шостку представлятиме  дві команди юних футболістів 2008-2009  та 2011 років народження. На чемпіонатті будуть зіграні ігри І та ІІ турів.

Пряму трансляцію можна буде переглянути за посиланням, яке на своїй сторінці перед матчем розмістить ФК «Шостка».

Матчі команд команд 2008-2009 років народження розпочнуться о 12:15  та 13:50.

Футболісти 2011 року народження гратимуть о 13:00 та 14:40.

Проти шосткинців виступлять SC Progress з Крюківщини (Київська область) та ДЮСШ «Дарниця».

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору