Юні футболісти ФК «Шостка» змагатимуться на Чемпіонаті Києва з футзалу
Поділитися в
Копіювати посилання
Вже завтра, 30 листопада, ФК «Шостка» стартуватиме на Чемпіонаті столиці з футзалу — повідомили на сторінці футбольного клубу у facebook.
Шостку представлятиме дві команди юних футболістів 2008-2009 та 2011 років народження. На чемпіонатті будуть зіграні ігри І та ІІ турів.
Пряму трансляцію можна буде переглянути за посиланням, яке на своїй сторінці перед матчем розмістить ФК «Шостка».
Матчі команд команд 2008-2009 років народження розпочнуться о 12:15 та 13:50.
Футболісти 2011 року народження гратимуть о 13:00 та 14:40.
Проти шосткинців виступлять SC Progress з Крюківщини (Київська область) та ДЮСШ «Дарниця».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: