Юнацька команда Шостки – срібний призер турніру з футзалу в Хмельницькому
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
26-28 серпня в Хмельницькому відбувся турнір з футзалу «Jako Futsal Cup» серед юнаків 2011 року народження, в якому взяли участь спортсмени з Луцька, Львова, Сумської та Миколаївської областей, повідомляє КДЮСШ “Барса”.
Команда Шосткинської «Барси» перемогла «Сокіл-2011» (м. Хмельницький) 3:0, ФК «Доманівка» – 5:1, «Сокіл-2012» – 9:0, поступилася львівському «КІВС in.IT» 0:2 та зіграла у нічию 4:4 з луцьким «Арсеналом».
За підсумками змагань трійка лідерів розподілилася наступним чином:
– І місце ФК «Арсенал» м. Луцьк;
– ІІ місце КДЮСШ «Барса» м. Шостка;
– ІІІ місце СК «Сокіл» м. Хмельницький.
Кращий гравець шосткинської команди – Артем Данілів.
Тренер – Владислав Петренко.









Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: