Дерматолог
Авто Світ

Юнацька команда Шостки – срібний призер турніру з футзалу в Хмельницькому

Знай наших!, Спорт 11:20, 4.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

 26-28 серпня в Хмельницькому відбувся турнір з футзалу «Jako Futsal Cup» серед юнаків 2011 року народження, в якому взяли участь спортсмени з Луцька, Львова, Сумської та Миколаївської областей, повідомляє КДЮСШ “Барса”.
 Команда Шосткинської «Барси» перемогла «Сокіл-2011» (м. Хмельницький) 3:0, ФК «Доманівка» – 5:1, «Сокіл-2012» – 9:0, поступилася львівському «КІВС in.IT» 0:2 та зіграла у нічию 4:4 з луцьким «Арсеналом».
 За підсумками змагань трійка лідерів розподілилася наступним чином:
– І місце ФК «Арсенал» м. Луцьк;
– ІІ місце КДЮСШ «Барса» м. Шостка;
– ІІІ місце СК «Сокіл» м. Хмельницький.
Кращий гравець шосткинської команди – Артем Данілів.
Тренер – Владислав Петренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору