Дерматолог

Юна спортсменка з Шостки – срібний призер європейської першості з джиу-джитсу

Знай наших!, Спорт 13:39, 22.03.2023

У Франції пройшов Чемпіонат Європи з джиу-джитсу (U16, U18, U21), в якому змагалися спортсмени з 25 країн.

В престижному турнірі взяла участь і збірна Україна. У її складі виступила наша землячка, учениця школи-ліцею Валерія Нешкова (вихованка тренера Дмитра Бочарова). На європейській першості вона здобула срібну медаль.

Загалом на рахунку збірної України з джиу-джитсу 5 золотих, 7 срібних та 9 бронзових медалей. Наші спортсмени вибороли 6 загальнокомандне місце.

Нагадаємо, у минулому році Валерія Нешкова  стала чемпіонкою світу серед юніорів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!