Сервис Центр

Юна шосткинська піаністка за 5 місяців отримала перемогу у дев`яти всеукраїнських, міжнародних та інтернаціональних конкурсах

 Поділитися

Поділитися в

Учениця Шосткинської музичної школи №2 Світлана Сапегіна протягом поточного навчального року здобула перемоги у дев`яти конкурсах різного рівня. Про це повідомляє директор школи Наталія Ворніческу.

Серед здобутих досягнень – Гран-Прі Інтернаціонального онлайн-фестивалю у Грузії “Christmas Star”, Всеукраїнського відкритого конкурсу інструментальної музики ім. Г. Жуковського у м. Радилів, I Міжнародного фестивалю-конкурсу “Імперія мистецтва” у м. Дніпро, VII міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва “Кампанелла” у м. Київ, Всеукраїнського фестивалю мистецтв”Святкова зоря” у м. Дніпро, VI Міжнародного конкурсу академічного учнівського та студентського музичного мистецтва “Дніпровські хвилі” у м. Дніпро, VII відкритого конкурсу юних піаністів “Чарівний рояль” у м. Шостка, Канадсько-Українського фестивалю дитячої та юнацької творчості у м. Торонто, ІІ Міжнародого дистанційного конкурсу юних піаністів “LVIV KAWAI UA”.

Композитор Павло Захаров надав схвальні рецензії на його твір “Тарантелла”, та опубліковав відео у виконанні Світлани на власному каналі YouTube.

Викладач Світлани – Інна Вирозуб.

– Пишаюсь досягненнями нашої учениці, дякую батькам за підтримку, – повідомляє Наталія Ворніческу на своїй сторінці у Фейсбук.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору