Юна піаністка з Шосткинської громади здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі мистецтв
Культура 15:02, 2.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Юна піаністка з Шосткинської громади – серед переможців Всеукраїнського конкурсу мистецтв
16 квітня в м. Київ відбувся ІІ Всеукраїнський двотуровий конкурс мистецтв «Хоробре серце».
У ньому взяла участь учениця класу фортепіано Воронізької дитячої школи мистецтв Шосткинської територіальної громади Альона Бондарєва.
У номінації “Фортепіано” юна музикантка виборола Диплом І премії.
Її викладачка – Олена Пересунько, нагороджена подякою конкурсу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: