Дерматолог
Авто Світ

Юна піаністка з Шосткинської громади здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі мистецтв

Культура 15:02, 2.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Юна піаністка з Шосткинської громади – серед переможців Всеукраїнського конкурсу мистецтв

16 квітня в м. Київ відбувся ІІ Всеукраїнський двотуровий конкурс мистецтв «Хоробре серце».

У ньому взяла участь учениця класу фортепіано Воронізької дитячої школи мистецтв Шосткинської територіальної громади Альона Бондарєва.

У номінації “Фортепіано” юна музикантка виборола Диплом І премії.

Її викладачка – Олена Пересунько, нагороджена подякою конкурсу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору