Юна піаністка з Шостки отримала перемогу у Всеукраїнському конкурсі мистецтв “Місце сили”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві відбувся Всеукраїнський конкурс мистецтв “Місце сили”. В інструментальному жанрі на конкурсі з твором П.Захарова “Курочка та півник” виступила учениця Шосткинської музичної школи 2 Ольга Авдєєва.
Піаністка з Шостки отримала першу премію Всеукраїнського конкурсу. Про це повідомляє викладач Ольги Інна Вирозуб, вітаючи ученицю з перемогою.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: