Дерматолог
Авто Світ

Юна художниця із Шостки стала переможницею обласного конкурсу малюнків «Україна: традиції і сьогодення» 

Мистецтво 14:20, 19.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вихованка гуртка «Cross fit» КДЮТ «Орлятко» Софія Дем’янчук стала переможницею обласного конкурсу малюнків «Україна: традиції і сьогодення».

Творче змагання проходило в межах обласного освітнього проєкту «Об’єднані Україною. Сучасні виміри національної ідентичності» та об’єднало талановиту молодь з різних громад області.

Юна шосткинка гідно представила свій заклад та продемонструвала творчий підхід, за що отримала високу оцінку журі. Дівчина стала лауреаткою ІІ ступеню.

Підготувала переможницю керівник гуртка Надія Алпанова.

У закладі привітали Софію з перемогою та побажали їй подальших творчих успіхів, натхнення і нових здобутків.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору