Юна художниця із Шостки стала переможницею обласного конкурсу малюнків «Україна: традиції і сьогодення»
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованка гуртка «Cross fit» КДЮТ «Орлятко» Софія Дем’янчук стала переможницею обласного конкурсу малюнків «Україна: традиції і сьогодення».
Творче змагання проходило в межах обласного освітнього проєкту «Об’єднані Україною. Сучасні виміри національної ідентичності» та об’єднало талановиту молодь з різних громад області.
Юна шосткинка гідно представила свій заклад та продемонструвала творчий підхід, за що отримала високу оцінку журі. Дівчина стала лауреаткою ІІ ступеню.
Підготувала переможницю керівник гуртка Надія Алпанова.
У закладі привітали Софію з перемогою та побажали їй подальших творчих успіхів, натхнення і нових здобутків.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: