Дерматолог
Авто Світ

«Єдність CUP»: команда шосткинської «Барси» – срібний призер футбольного турніру на Чернігівщині + Фото

Знай наших!, Футбол 19:00, 24.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 травня, в Чернігівській області відбувся турнір «Єдність CUP».

Він зібрав команди юних футболістів з Чернігова, Сум, Шостки, Конотопа, Борзни, Ічні, Варви, Недригайлова.

Наше місто представляли вихованці КДЮСШ «Барса» 2017 року народження, яких тренує Дмитро Хлус.

У груповому раунді шосткинці виграли усі чотири матчі. Потім у півфіналі взяли гору над однолітками з Борзни. І лише у фіналі мінімально поступилися чернігівській «Десні» – 0:1.

Кращим гравцем команди КДЮСШ «Барса» став Артем Бойко. Кращим воротарем змагань визнано шосткинця Макара Салова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору