Який вид спорту найпопулярніший в Україні

Споживач 12:21, 10.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Україна – досить спортивна держава, наші спортсмени представляють країну на різноманітних змаганнях по усій планеті, де завойовують медалі різного ґатунку. Але багатьох пересічних громадян цікавить питання: який найпопулярніший вид спорту в Україні? Відповідь на нього можна знайти в нашій статті.

До речі, букмекерська компанія ПаріМатч отримала ліцензію на беттинг і казино в Україні від комісії регулювання азартних ігор (КРАІЛ).

Футбол

Як не дивно, але в нашій країні, як у всьому світі першу сходинку посідає футбол. Ця гра стала улюбленою для багатьох, незважаючи на вік та статус. У футбол грають як діти, так і дорослі, і навіть люди похилого віку. Популярність цього виду спорту поширюється на всю країну, а такі команди як «Динамо», «Шахтар» та «Зоря» щороку беруть участь у найпрестижніших європейських змаганнях: Лізі чемпіонів і Лізі Європи.

Наразі український футбол переживає не найкращі часи, а наш чемпіонат знаходиться на 11 місці серед європейських країн. Водночас національна збірна команда займає 24 сходинку у рейтингу ФІФА. Також слід відзначити, що головна команда країни за підсумками останнього розіграшу Євро увійшла до вісімки кращих колективів континенту.

Бокс

Маючи таких видатних бійців, як брати Клички, Олександр Усик, Олександр Гвоздик, Василь Ломаченко та інших, не дивно, що бокс займає одне з провідних місць у рейтингу популярних видів спорту в Україні. Разом з тим слід відзначити, що цей вид єдиноборств шанують не лише в нашій країні, а й по всьому світі. Так само як і українці, боксом цікавляться американці, поляки, англійці, мексиканці, румуни та філліпінці.

Популярність цього виду спорту розпочалася з середини минулого століття, коли він почав збирати величезні аудиторії шанувальників. Для багатьох бокс – це суто чоловіче заняття. Але змагання серед жінок також викликає непідробний інтерес серед глядачів. У цьому виді спорту зосереджені дуже великі гроші, тут винагорода за перемогу може сягати кількох мільйонів доларів. Але в будь-якому спорті гроші це не головне, у боксі спортсмени змагаються за чемпіонські пояси різних організацій:

  • WBA – всесвітня боксерська асоціація;
  • WBC – всесвітня боксерська рада;
  • WBO – всесвітня боксерська організація;
  • IBF – міжнародна боксерська федерація.

Теніс

Ще не так давно цей вид спорту знаходив не так багато прихильників в нашій країні. Але часи змінюються і теніс набирає обертів і в Україні. Загалом світова статистика свідчить про те, що на земній кулі проживає близько мільярда прихильників цього виду спорту. Для багатьох спортсменів найвизначнішим турніром є Вімблдон. Його переможець може отримати декілька десятків мільйонів доларів.

Баскетбол

У цьому випадку також немає нічого дивного, адже в світі загальна кількість фанатів баскетболу перевищує мільярд. Українські спортсмени беруть участь як у внутрішніх змаганнях, так і на міжнародних турнірах. У нашій країні цей вид спорту достатньо стрімко розвивається, для цього виділяється десятки мільйонів гривень щороку. Серед інших країн баскетбол дуже розповсюджений в США, Франції, Греції, Іспанії та Аргентині.

Біатлон

Відповідаючи на питання «який найпопулярніший вид спорту в Україні?» не можна не згадати й про суто зимові види спорту. Біатлон можна віднести до екстремальних занять. І навіть не дивлячись на те, що він є сезонним видом спорту в нього знайшлось багато шанувальників серед наших співвітчизників. Українські спортсмени постійно беруть участь в Олімпійських іграх, де доволі часто посідають призові місця. Разом з українцями любов до цього виду спорту поділяють французи, німці, норвежці, шведи та італійці.

Кіберспорт

Цей доволі незвичайний вид спорту в Україні також перебуває у десятці найпопулярніших. Незважаючи на свою не досить довгу історію цей спорт вже має мільйони прихильників по всьому світу. Експерти пророкують йому велике майбутнє, прогнозуючи що з рештою він стане одним з найрейтинговіших видів спорту як в Україні, так і в інших країнах.

Слід відзначити, що відстань за популярністю між футболом і боксом та іншими видами спорту досить величезна. Тому відповідні спортивні органи мають поміркувати, як зробити саме їх змагання улюбленим видом спорту в Україні.

Увага, правова інформація! Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як заклик до участі в азартних іграх будь-якого роду. Закликаємо до відповідального гемблінгу виключно в гральних закладах, які отримали ліцензію для законної діяльності на території України. Нагадуємо, що азартні ігри для тих, кому немає 21 року, заборонені законами України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору