Якщо обласна влада захищає інтереси людей, вона має підтримати ініціативу про введення річного мораторію на підвищення тарифів, – Тетяна Сизон

Суспільство 16:50, 20.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Таку заяву сьогодні зробила голова фракції «За майбутнє» в Сумській обласній раді Тетяна Сизон після участі у погоджувальній раді, яка пройшла за присутності голів Сумської ОДА та Сумської облради, керівників усіх депутатських фракцій.

На переконання політика, питання зниження тарифів досі «висить у повітрі», адже жителі Сумщини, як і всі українці, не мають впевненості в тому, що протягом 2021 року вони не отримуватимуть платіжки із завищеними цінами на газ. Натомість підтримка ініціативи «За майбутнє» про запровадження річного мораторію дасть юридичні гарантії – дозволить скасувати необґрунтоване підвищення вартості електроенергії, газу, опалення та водопостачання для населення і обмежить будь-які дії уряду у питанні підвищення комунальних тарифів.

– Політичною силою «За майбутнє» було обговорено з громадами тарифне питання і, як результат, розроблено та подано до Верховної Ради проєкт постанови №4609 про зниження комунальних тарифі та запровадження річного мораторію на їхнє підвищення. Від жителів Сумщини на рівні парламенту проєкт лобіює народний депутат Ігор Молоток. Наша політична сила вимагає, щоб дана ініціатива була розглянута та проголосована уже на найближчому засіданні Верховної Ради. Лише в такому випадку люди матимуть впевненість, що тарифного геноциду не буде, – акцентує Тетяна Сизон.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору