«Якої ми хочемо України»: в Сумах відбулась зустріч-дискусія з майбутнім кандидатом в Президенти України

Суспільство 22:39, 28.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

27 вересня в обласному центрі пройшла зустріч-дискусія «Якої ми хочемо України». Такі зустрічі уже відбулися у Львові, Харкові, Вінниці, Луцьку, Одесі, Дніпрі, Чернівцях, Чернігові та у Полтаві.

Роман Безсмертний, майбутній кандидат в Президенти України, вважає, що проведення саме таких зустрічей з громадянами надає можливість почути від них основу, якою ж люди бачать країну. Саме на ній і базуватиметься програма Романа Безсмертного як кандидата.

«Назва і, власне, питання зустрічі-дискусії здатне консолідувати державу. Для мене особисто це пошук розуму, раціональних пропозицій. Це думки громадян, чого не вистачає Україні і що робити далі», – розповідає Роман Безсмертний.

За його словами, такі зустрічі продуктивні з точки зору пропозиції.

«Наразі Україна знаходиться у розриві між державою і суспільством. Уся система державних інститутів є не лише абсолютно неефективною – деякі ще більше ускладнюють ситуацію. Необхідно перезаснувати державу», – вважає політик.

На його думку, ситуація в Україні щодо окупованих територій і 3 мільйонів мирного населення – це єдиний випадок у світі, де відсутня державна програма – люди все вирішують самі. Наголошує, що основною цінністю є людина, і необхідно працювати із заручниками окупації.

Роман Безсмертний вважає, що перезаснування держави можливе шляхом оновлення Конституції.

«Політика у нас давно перетворилась в шоу. Політика – це вміння керувати державою. Розмова тих, хто є поводирями, повинна базуватися на духовних цінностях, бо людина – це не лише зовнішній вигляд, це ще й душа. Управлінець не може приймати рішення без контакту із суспільством, політика не може носити авторське право», – каже дипломат.

Єдиним легітимним шляхом для оновлення Основного закону Роман Безсмертний вважає прийняття Конституційного акту, перехідний період для цього – три роки. Уже створена робоча група, яка до кінця року винесе проект Конституційного акту на загальне обговорення.

«Президент має право трактувати Конституцію. Він не має права бездіяти при її порушеннях. Так же у нього не було права не вводити воєнний стан. Усі ці люди нестимуть відповідальність», – говорить майбутній кандидат.

На дискусії задавали різні запитання, проте найбільш гостро обговорили стан речей на заводі імені Фрунзе. Присутні зазначали, за керівництвом заводу – близько 8 кримінальних проваджень.

«Тут мова йде про інший погляд системи воєнно-промислового комплексу. Необхідно дати можливість формування військово-промислового замовлення – аби заходив приватний сектор. Цього не відбувається, бо перша особа країни – бізнесмен», – зазначає Роман Безсмертний.

Окрім цього питання, звучали й інші, серед яких кроки до завершення війни на сході України, питання глобальної та регіональної безпеки громадян.

На питання, чому після 26 років політичної діяльності, коли працював майже з усіма президентами, вирішив сам іти в президенти, відповів: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє ними стріляти».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору