Які є варіанти облаштування балкону «під ключ»: види та особливості скління

 Поділитися

Поділитися в

балкон під ключ київ

У багатьох старих квартирах балкони служать для зберігання рідко використовуваних речей або є зовсім непридатними для експлуатації. Сьогодні можна легко розв’язати цю проблему, замовивши облаштування балкону «під ключ». Компанія VIKNA.UA якраз надає цю послугу. Тут працюють досвідчені майстри, які готові виконати скління, утеплення, ремонт та облицювання лоджій з урахуванням вимог замовника. На сайті https://vikna.ua/balkony/pod-klyuch/ можна вивчити роботи та ціни, а також оформити замовлення на облаштування балкону «під ключ» у Києві.

Недорогий ремонт балконів та лоджій

Є кілька видів облаштування балконів, серед яких варто виділити найбільш популярні варіанти:

  • холодне та тепле скління;
  • балкон з виносом;
  • лоджія з панорамним видом.

Ціна облаштування балкону «під ключ» розраховується залежно від особливостей обраного варіанту.

Як виконується холодне скління

Це один з найбільш недорогих варіантів скління балконів, який захищає від вітру, дощу, снігу, пилу. У цьому випадку використовуються пластикові системи зі зсувними, похилими, орними, комбінованими стулками, одинарними або подвійними склопакетами.

Утеплення балкону у цьому разі не проводиться. Зовнішнє облицювання може виконуватися пластиковим сайдингом, фасадним листом або іншими матеріалами, а внутрішнє — ПВХ-панелями або вагонкою.

Переваги теплого скління

Передбачає використання теплих ПВХ-профілів та багатокамерних склопакетів. Ви можете замовити скління, яке дасть змогу користуватися балконом не тільки в теплу, але і в холодну пору року. Вартість облаштування лоджії в цьому випадку вище, ніж в першому варіанті, оскільки додатково проводяться роботи з пароізоляції та утеплення. Оздоблення виконується аналогічно з холодним склінням.

Ремонт лоджії з виносом

Це рішення дасть змогу збільшити корисну площу балкону завдяки виносу вікон назовні приблизно на 30 см. Скління може бути теплим або холодним, враховуються всі побажання замовника щодо зовнішньої та внутрішньої обробки. Вартість облаштування лоджії з виносом розраховується індивідуально в залежності залежно від типу використовуваного профілю та склопакетів, наявності утеплення, варіантів обробки та ін.

Панорамне скління

У цьому варіанті огорожа забирається, замість неї від підлоги до стелі монтуються рами зі склопакетами. Такий тип скління називають французьким, виглядає він дуже красиво. Верхня частина рами відчиняється, як і в інших варіантах. Самі стекла можуть бути повністю або частково тоновані. За необхідності можна замовити панорамне скління з виносом на 20–30 см — для цього попередньо монтується міцна металева підставка

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору