Які потрібні документи, щоб встановити вал відбору потужності

Технології 08:16, 1.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

вал потужності

Вали відбору потужності (ВВП) — це конструктивна частина агрегату, що трансформує крутний момент двигуна внутрішнього згорання в потужність для роботи гідравлічної системи. Саме цей модуль передає частину потужності мотора (до 40%), а іншим елементом є коробка відбору потужності. Цей модуль — проміжна частина між силовим агрегатом автівки та насосами гідравлічної системи. Попри просту конструкцію та низьку вартість, без нього функціонування будь-якої гідросистеми неможливе. Від якості валу залежить стабільність та довговічність роботи всього механізму.

Що таке вал відбору потужності з точки зору законодавства

Гідрофікація вважається переобладнанням автівки. Встановлення такої техніки змінює характеристики вантажівки, такі як вага, габарити, та впливає на керованість. Безпосередньо вал відбору потужності встановлюється із серйозним втручанням у конструкцію транспортного засобу, тому також вважається переобладнанням. Для законного використання такої машини потрібно:

  • встановити сертифіковані запчастини;
  • пройти технічний огляд у сервісному центрі поліції;
  • вписати нове обладнання до картки реєстрації транспортного засобу;
  • отримати новий документ на автівку.

Без нової реєстраційної картки також неможливо продати переобладнаний автомобіль або зробити будь-які інші юридичні процедури, пов’язані з ним. З точки зору законодавства встановлення комплекту відбору потужності або гідравлічної системи прирівнюється до монтажу газобалонного обладнання на легкових автівках. Тож гідрофікація має бути зареєстрована таким само чином, як і ГБО.

Де купити якісний ВВП

DgzX6Gkv7rGGouOYG5Q4Lb77BQnTDM8j2YxyfvwhFBtq6jHSD6DqV_MwJaEADdVTTm4buXtxTK0vC8QY3j11Z5zptaDrgNuaIGsmrKoonEpGQzUzxcywSAfzFuq3caN9hMf_jEdS

Одразу вкажемо, що гідравліка АВМ є найкращим варіантом для гідрофікації вантажівки. Цей магазин — лідер на ринку України з продажів гідравлічного обладнання завдяки:

  • доступним цінам;
  • професійним механіками;
  • технічному обслуговуванню;
  • монтажу техніки;
  • великому асортименту;
  • досвідченим консультантам.

Серед товарів, що представлені в асортименті магазину АВМ, є популярні бренди, наприклад, Gemma, Hyva, Binotto, Aber, Penta, що зарекомендували себе максимально надійними в усьому світі. До того ж поставки йдуть напряму від виробника, а це забезпечує як низькі ціни, так і наявність сертифікатів якості міжнародного зразка. У каталозі в наявності всі модулі, що необхідні для проведення гідрофікації, а технічні спеціалісти магазину виконають монтаж обладнання під ключ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору