Які існують інсектициди

 Поділитися

Поділитися в

інсектициди купити

Захистити культурні рослини від навали шкідників допомагають інсектициди – хімічні сполуки, що допомагають виростити повноцінний, якісний урожай. Обробка розчином препарату проводиться в безвітряну погоду за оптимальної температури повітря до 25°C. Для максимальної ефективності треба ретельно дотримуватися норми витрати засобу при виготовленні робочої рідини. Виходити на город після проведення обробки варто через 7-10 днів. Щоб шкідники не звикали до складу пестицидів, треба чергувати препарати та механізм дії на комах.

Торгова марка “Аптека Садівника” пропонує унікальні інсектициди, ефективно діючі проти більшості шкідливих комах, поширених в Україні. Препарати “АТО Жук”, “Гудвін” запобігають звиканню шкідників на різних стадіях життя до активної речовини. Вони якісно виводять шкідників та запобігають їх повторній появі. Саме тому препарати торгової марки “Аптека Садівника” стали одними з поширених серед садівників.

Як діють контактні інсектициди

Обробку контактними інсектицидами проводять 1-2 рази за сезон у період найчисленнішої появи комах у саду та на городі. Головна умова для успішного заходу – суха безвітряна погода. Розчин попадає на тіло жуків, спричиняючи практично моментальну загибель шкідників від нервово-паралітичного удару.

Кишкові препарати при обробці рослин покривають поверхню надземної частини культури тонкою плівкою. Стіканню рідини протидіє прилипач “Тандем”, котрий часто додають у робочий розчин. При поїданні частин рослини жуки отримують шлунково-кишкове отруєння, унаслідок чого гинуть.

Системні інсектициди

При обприскуванні культур розчином системних інсектицидів активна речовина потрапляє в судини рослини та поширюється по наземним і підземним частинам. Комахи, поїдаючи отруєну зелень і коріння, швидко гинуть. Дія препарату триває зазвичай понад 20 діб. За сезон досить провести 1-2 обробки, щоб очистити сад і город від шкідників. У розчин часто додають мікродобрива “Авангард Гроу Аміно”, стимулятор росту “Авангард Стимул”.

Фуміганти

Основне застосування препаратів – обробка теплиць і парників, знезараження льохів, знищення літаючих комах у житлових і господарських приміщеннях. Сучасні інсектициди відрізняються комплексними властивостями, що об’єднують кілька параметрів діючої речовини. Найбільший ефект мають інсектициди контактно-системної дії, котрі спричиняють загибель більшості різновидів городніх і садових шкідників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору