Як здійснити приєднання до електромережі?

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Функція приєднання нових споживачів до електромереж залишається в компетенції розподільчої компанії ПАТ “Сумиобленерго”. Щороку фахівці Товариства здійснюють приєднання до системи розподілу до двох тисяч абонентів. Який порядок цієї процедури – читайте далі.

Як подати заяву про приєднання

Якщо треба приєднати електроустановку загальною потужністю до 50 кВт (включно), вам необхідно звернутися до філій ПАТ “Сумиобленерго” за місцем її розташування та повідомити про намір приєднатися до системи розподілу з заявою типової форми. Вона розміщена на сайті ПАТ “Сумиобленерго” за посиланням. Адреси філій ПАТ “Сумиобленерго” в районах дивіться тут.

У випадку приєднання електроустановки загальною потужністю більше 50 кВт, вам треба звернутись до відділу прийому замовлень ПАТ “Сумиобленерго”     (вул. Прокоф’єва, 9, м. Суми, тел. (0542)-659-687) з такою ж заявою.

У заяві замовник має вказати про свій намір або його відсутність щодо самостійного проектування лінійної частини приєднання.

Хто може подати заяву?

Заява про приєднання подається замовником особисто, його представником або надсилається поштовим рекомендованим відправленням.

Які документи необхідно мати з собою?

До заяви про приєднання додаються:

1) копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об’єктом, або копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або, за відсутності об’єкта, копія документа, який підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою або копію витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

У разі відсутності кадастрового номера у свідоцтві про право власності на земельну ділянку – викопіювання з топографо-геодезичного плану або плану забудови території із зазначенням місця розташування земельної ділянки;

2) ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування об’єкта (об’єктів) замовника, земельної ділянки замовника або прогнозованої точки приєднання (для об’єктів, які приєднуються до електричних мереж уперше);

3) копія паспорта або належним чином оформлена довіреність чи інший документ на право укладати та підписувати договір про приєднання;

4) ТЕО (за наявності).

Замовник-юридична особа або фізична особа-підприємець додатково надає копію витягу з Реєстру платників єдиного податку або копію свідоцтва платника податку на додану вартість (далі – ПДВ).

Замовник-фізична особа додатково надає реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган і мають відмітку в паспорті – серія та номер паспорта).

У разі відсутності повного комплекту документів або неналежного оформлення документів, що додаються до заяви, поданих особисто замовником, ПАТ “Сумиобленерго” приймає належним чином оформлені документи, надає замовнику зауваження щодо повноти та належного оформлення документів.

При отриманні неповного комплекту документів або неналежно оформлених документів, направлених поштовим відправленням, ПАТ “Сумиобленерго” приймає всі отримані документи, вносить відповідну інформацію до реєстру заяв та протягом двох робочих днів від дня отримання заяви інформує замовника у спосіб, указаний ним у заяві, про зауваження щодо повноти та належного оформлення документів з обґрунтуванням причин наведених зауважень.

Про терміни та вартість виконання – читайте на сайті ПАТ “Сумиобленерго”.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору