Як зафіксувати пошкодження житла через бойові дії
Поділитися в
Копіювати посилання
У поліції нагадують, що потерпілою особою вважається власник постраждалого обʼєкту – будинку, квартири, іншого об’єкту нерухомості.
Першочергово потрібно зробити реєстрацію події за номером 102.
Потім звернутися до штабу з ліквідації наслідків ворожої атаки та подати відповідну заяву.
Для подання заяви при собі необхідно мати:
• копію паспорта власника;
• копії всіх сторінок технічного паспорта;
• копію документа про право власності на житловий будинок, квартиру, гараж, магазин чи інше пошкоджене майно.
Нагадуємо, у Шостці з 08:00 на базі міського територіального центру соціального обслуговування за адресою вул. Слобідська, буд. 4 та школи 7 розгорнуто оперативні штаби з ліквідації наслідків ворожої атаки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: