Як відбувається нагляд за людиною похилого віку в приватному пансіонаті?

 Поділитися

Поділитися в

приватний пансіонат для людей похилого віку

Будинки для людей похилого віку є гарною альтернативою домашньому нагляду за старшими членами сім’ї. У родинах, де дорослі працюють, а діти навчаються, не завжди вдається приділити достатньо уваги та вчасно допомогти старій людині.

Для багатьох пенсіонерів це – можливість перебувати у гарних умовах, регулярно отримувати харчування, невідкладну медичну допомогу, мати спілкування з однолітками.

Що входить у нагляд за людиною похилого віку у приватному пансіонаті

1. Оцінка фізичного стану при потраплянні до лікувально-реабілітаційного закладу. Сюди входить вивчення історії перебігу хвороби, аналіз фактичного стану хворого, наслідків, які сталися після інсульту. Лікар складає план відновлення стану здоров’я, куди входять фармакологічні засоби, реабілітаційні процедури та допомога від інших фахівців.

2. Хто підключається до лікування? Психолог допоможе стабілізувати душевну рівновагу. Логопед попрацює над дикцією. Ерготерапевт буде сприяти соціалізації та пристосуванню людини до нових умов існування. Фізіотерапевт, масажист займуться усуненням порушень рухових функцій організму.

3. Щоденна допомога у відвідуванні санвузлів, підтримці чистоти тіла. В залежності від тяжкості захворювання кожному пацієнту надається допомога персоналу: від супроводу до дверей гігієнічної кімнати до допомоги у справленні фізіологічних потреб та купанні у ванні.

4. Турбота про харчування. Тим, хто не може самостійно впоратися з їжею, тарілки привозять у кімнату та годують з ложечки.

5. Програми для корисного, цікавого дозвілля. Крім індивідуальних корекційних занять, проводяться сумісні заходи, що розраховані на підтримку фізичного та розумового стану пацієнтів.

6. Можливість у міру одужання приєднуватися до самостійно створюваних мешканцями груп за інтересами. Це формує позитивний емоційний фон, який покращує загальні результати відновлення стану людини.

В залежності від ступеня ураження інсультом, люди потребують різну допомогу. Ми намагаємося створити найбільш придатні умови для своїх підопічних. Дехто багато що робить власними силами. Але є й такі пацієнти, які дуже безпорадні і їм потрібний постійний нагляд.

Чому мешканцям будинку для людей похилого віку подобається тут бути

Кожен співробітник вибудовує своє ставлення до людей похилого віку на трьох постулатах.

  1. Людська любов. Вона формує бажання бути корисним, не проходити повз чужий біль.
  2. Співчуття. Не дає забути про когось, допомагає професійно і регулярно виконувати свої обов’язки.
  3. Доброзичливість. Ця якість допомагає заходити в кімнати з гарним настроєм, підбадьорювати тих, хто видужує, завжди позитивно сприймати скарги людей на біль, тимчасове невдоволення, пов’язане з погіршенням стану здоров’я.

Пансіонат «Лайфхауз» спеціалізується на допомозі людям пенсійного віку. Світлі, мебльовані кімнати, навчений персонал, лікувальні та профілактичні програми від досвідчених фахівців допоможуть покращити стан здоров’я та радіти кожному дню, проведеному у стінах будинку для літніх людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору