Як вчасно виявити рак – перші ознаки

 Поділитися

Поділитися в

лікування раку

Рак – біль всієї планети та справжня боротьба останнього сторіччя. Хоча наука зробила значущі кроки вперед у діагностиці та лікуванні раку, кількість онкологічних захворювань зростає. Як вчасно виявити рак та до якої клініки звернутися за лікуванням?

Що таке рак

Онкозахворювання – це хвороби, які вражають будь-яку область тіла.

Однією з основ нормального функціонування організму є дотримання клітинами умов контрольованого росту. Старі клітини відмирають, на їх місці утворюються нові.

За певних обставин – генетичних, хімічних, біологічних — ДНК здорової клітини змінюються, вона мутує, перетворюючись на ракову. Такі клітини розмножуються неконтрольовано, достатньо швидко. Це призводить до утворення пухлини, яка так чи інакше впливає на здоров’я.

Рак вражає навіть молодих людей і дітей. Так, серед “молодих” онкозахворювань часто трапляється рак щитоподібної залози, пухлини репродуктивної системи, рак крові та лімфатичної системи.

Онкоцентр у Києві “Клініка Варта” пропонує діагностику та лікування різноманітних видів раку на різних стадіях.

Перші ознаки раку

Рак – хвороба підступна. Вона може розвиватися повільно та не давати жодних симптомів на перших етапах. Слід звернути увагу, якщо виникли:

  • Проблеми із сечовипусканням і роботою ШКТ.
  • Біль в ураженій ділянці тіла. Він може бути тупим, ниючим, стискаючим.
  • Лихоманка та надмірне потовиділення.
  • Підвищена температура тіла тривалий час без видимих причин.
  • Збільшення лімфовузлів.

Рак певного органа може проявлятися специфічними симптомами. Так, за наявності раку шкіри на ній з’являються новоутворення. Рак статевих органів проявляється кровотечами.

Якщо ви відчуваєте будь-які неприємні симптоми, зверніться до вашого лікаря або до приватної онкологічної клініки.

Діагностика раку

Діагностику раку здійснюють лікарі онкологи, радіологи, ендокринологи, гастроентерологи та інші фахівці. Першим кроком діагностики є опитування пацієнта стосовно скарг.

Важливо здати загальний аналіз крові, який показує підвищений рівень лейкоцитів і ШОЕ за наявності раку. Якщо є підозра на певний вид раку, то призначаються аналізи на онкомаркери. Це речовини, які виділяються у великій кількості за наявності раку певного органа.

Для точної діагностики застосовують КТ і МРТ, які показують локалізацію, розмір пухлини. Щоб дослідити клітини на злоякісність, відбирають біопсію. Цей аналіз показує ракові клітини та підтверджує діагноз.

Онкоцентр у Києві

У Києві одним із кращих онкоцентрів є “Клініка Варта” на Ломоносова. У наявності центру є 36 методів діагностики раку. Лікарі онкологи, радіологи та інші спеціалісти мають стаж роботи не менше ніж 25 років. Приватна “Клініка Варта” здійснює онко консалтинг пацієнтів та їх родичів, підбирає сучасні методи лікування та дотримується міжнародних протоколів терапії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору